МЕНЮ САЙТУ
КАТЕГОРІЇ РОЗДІЛУ
Методика [7]
СТАТИСТИКА

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Матеріали » Методика » Методика

Ремонт пневматичної гвинтівки
31.03.2015, 21:29

Ремонт пневматичної гвинтівки ІЖ-22.

Ця стаття присвячується тим, в кого ще є на озброєнні пневматичні гвинтівки ІЖ-22, ІЖ-38. Я вирішив написати цю статтю, тому, що мабуть довго нам не бачити нових гвинтівок, ну хіба, що школі хтось допоможе. Про все, що я напишу, я випробував сам, провів багато часу на вивчення роботи пневматики, що впливає на стрільбу, як можна дати друге життя тим гвинтівкам, що залишилися.

І так. ІЖ-22 випускалась для стрільби в тирі, старше, та й моє покоління це добре пам’ятають. Гвинтівка розрахована на пульки ДЦ та Діаболо, які виготовлялися з м’якого свинцю, на пульках я зупинюся пізніше.

  1. Перевіряємо ствол. Якщо в ньому видно нарізи і пульки не провалюються, чистимо ствол. Я використовую паклю. Чистимо до тих пір, доки пакля не буде чистою, а саме знімаємо “свинцювання” ствола. Після тривалої стрільби частинки свинцю залишаються в стволі, що утруднює проходження пульки і дуже позначається на влучності стрільби. Чистити ствол з дульного зрізу не можна (розбивається шомполом), тому чистити потрібно з казенної частини. Тепер змазуємо оружейним масло (за винятком, можна використати машинне масло, але не автомобільне).
  2. Розбираємо гвинтівку. Перевіряємо циліндр, якщо гвинтівка “дожила” до цього часу, то вона стріляла всим, що туди впихали, тому, більш за все, циліндр має царапини, а шкіряна манжета побита. Якщо в циліндрі є зазубрини, краще з допомогою шліфувального паперу їх прибрати, шліфувати вперед та назад, не крутити. Якщо незначні подряпини, краще не шліфувати.
  3. Що стосується манжети. Є суперечки, яка краще, шкіряна чи силіконова (від ІЖ-60, 61, МР-512, ІЖ-38С).
  4. Шкіряній манжеті потрібна дзеркальна поверхня, сила тертя більша ніж в силіконової. Я купив нову шкіряну манжету, але результат був гірший ніж зі старою. Тому я поставив силіконову манжету, різниця в ціні – 3 грн. Щоб встановити силіконову манжету, потрібно виточити грибок, на крайній випадок, прикрутити шайбу від шкіряної манжети. Силіконова манжета дає кращі результати при поцарапаному циліндрі ніж шкіряна, воне не вбирає масло, яке заповнює царапини.
  5. Поршень у гвинтівки легкий, таким чином він легше відкидається стиснутим повітрям назад до того часу, коли пулька ще не вилетіла зі ствола. Можна зробити поршень важчим за допомогою вставки. Що стосується вставки, не потрібно робити важку, виникає вібрація та порушується балансування гвинтівки, що і буде відображено погіршенням влучності стрільби. Довжина вставки приблизно 4 см, підбираєте експериментально для своєї гвинтівки. Змазувати циліндр та поршень з манжетою потрібно оружейним маслом, але не багато щоб не було дизелювання (від сильного стиснення масло згорає і розбиває та припалює манжету). Пружину можна змазати будь яким маслом. Тепер збираємо гвинтівку.
  6. Пульки. Не всі пульки підходять для ІЖ-22. Ця гвинтівка має тугий ствол (12 нарізів). Ніяка сильна пружина не допоможе, тому ви можете самі підібрати ті пульки, які підходять краще, витратити на пульки купу грошей або послухати мене. Ці пульки на фото, Шершень – 0,28гр, OZTAY diabolo. Я не випробував всі пульки які є, із 7 видів ці виявилися кращими принаймні для моєї гвинтівки.
  7. Ну і зовнішній вигляд. Моя гвинтівка 1958 року випуску. Мені не споловся коричневий колір від ржавчини, тому я почистив її шліфувальним папером до чистого металу, та використав пасту для холодного воронування NU-BLAK No.82. тепер вона має такий вигляд.

Якщо когось зацікавила стаття і щось не зрозуміло, звертайтесь допоможу, якщо в когось є свій досвід, поділіться, буду вдячний.

Категорія: Методика | Додав: vlad27
Переглядів: 2004 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 2.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ФОРМА ВХОДУ
ПОШУК
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ